AĞRI Su Arama

HEMEN ARA : 0332 606 0 555
AĞRI su arama konusunda uzman ekibimizle ve yüksek teknoloji su bulma cihazlarımızla 2009 yılından beri Su Bulma alanında başarılı çalışmalarımızla AĞRI ilinde ve DİYADİN, DOĞUBEYAZIT, ELEŞKİRT, hamur, PATNOS, TAŞLIÇAY, TUTAK ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Su Arama
Su Arama işlemi bilimsel uzmanlık gerektiren bir meslek dalıdır. Eğer bilgisi ve tecrübesi olmayan, Bakır Çubukla yada çeşitli ağaç dalları ile Su bulduğunu iddia eden insanlara güvenerek, Su Sondajı yaparak Su Kuyusu açarsanız. Gereksiz yere zaman ve para harcamanıza neden olacaktır. Paranızı çöpe atmak istemiyorsanız her zaman için Jeofizik mühendisleri tarafından, etkili su arama cihazlarını kullanan firmalara güvenmeniz doğru bir tercih olacaktır.

Arazinizde Su Kuyusu Açmadan önce, Yer altında bulunan su tabakalarının durumunu inceledikten sonra su sondajı yapmak daha doğru bir yöntemdir. Çünkü yer altı suları farklı yüksekliklerde olabilir yada belirli bölgelerde yapılan su sondajında ise hiç su bulunamayabilir. Kısaca arazinizde farkı noktalarda icra ettiğinız su sondajında farklı seviyelerde suya rastlarsınız yada hiç su bulamayabilirsiniz. Bizler sizin için en doğru noktayı buluyoruz.

Su arama, uzmanlık gerektiren ve bilimsel yöntemler kullanılarak yapılması gereken bir çalışmasıdır. Sistem Jeofizik ve Jeotermal Sondaj özel su arama cihazı kullanarak jeofizik mühendisleri denetimünde yer altında bulunan su katmanların grafiklerini inceleyerek 3d modelleme tekniği ile 3 boyutlu olarak su bulunan bölgeleri tespit ederek analizlerini yapıyoruz. Meydana getirdiğimız çözümleme çalışmalarının sonucunda tatlı ve tuzlu su ayırımı yaparak arazide bulunan en doğru su sondajı noktalarını tespit ediyoruz.

Sistem Jeofizik ve Jeotermal Sondaj
2009 yılından beri Su arama, Maden Arama ve Zemin Etüt çalışmalarında uzmanlaşmış olan Sistem Jeofizik ve Jeotermal Sondaj sizin yer altındaki gören gözünüz olmaya devam etmektedir. Güzel yurdumuzun biroldukça ilinde ve yurt haricinde biroldukça ülkede başarılı çalışmalara imza attık. Yer altı zenginliklerimizi bulup çıkarmak bizim işimiz. AĞRI ili ve çevresinde en zengin su kaynaklarını sizin için tespit edelim.

En doğru sondaj noktasını tespit ederek en yüksek su debisi ile sondaj çalışmalarına gereksiz yere fazla para ödemekten sizleri kurtarıyoruz.

Eğer arazinizde su aramak isterseniz arayın görüşelim.