ANKARA Su Arama

HEMEN ARA : 0332 606 0 555
ANKARA su arama mevzusunda uzman ekibimizle ve yüksek teknoloji su bulma cihazlarımızla 2009 yılından beri Su Bulma alanında başarılı çalışmalarımızla ANKARA ilinde ve ALTINDAĞ, ÇANKAYA, ETİMESGUT, KEÇİÖREN, MAMAK, SİNCAN, YENİMAHALLE, AKYURT, AYAŞ, BALA, BEYPAZARI, ÇAMLIDERE, ÇUBUK, ELMADAĞ, EVREN ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Su Arama
Su Arama işlemi bilimsel uzmanlık gerektiren bir meslek dalıdır. Eğer bilgisi ve tecrübesi olmayan, Bakır Çubukla veya çeşitli ağaç dalları ile Su bulduğunu iddia eden insanlara güvenerek, Su Sondajı yaparak Su Kuyusu açarsanız. Gereksiz yere vakit ve para harcamanıza niçin olacaktır. Paranızı çöpe atmak istemiyorsanız her vakit için Jeofizik mühendisleri tarafınca, etkili su arama cihazlarını kullanan firmalara güvenmeniz doğru bir tercih olacaktır.

Arazinizde Su Kuyusu Açmadan önce, Yer altında bulunan su tabakalarının durumunu inceledikten sonrasında su sondajı yapmak daha doğru bir yöntemdir. Çünkü yer altı suları farklı yüksekliklerde olabilir veya belirli bölgelerde yapılan su sondajında ise hiç su bulunamayabilir. şu demek oluyor ki arazinizde farkı noktalarda icra ettiğinız su sondajında farklı seviyelerde suya rastlarsınız yada hiç su bulamayabilirsiniz. Bizler sizin için en doğru noktayı buluyoruz.
Su arama, uzmanlık gerektiren ve bilimsel yöntemler kullanılarak yapılması gereken bir çalışmasıdır. Sistem Jeofizik ve Jeotermal Sondaj İşletmeleri LTD. ŞTİ. özel su arama aygıtı kullanarak jeofizik mühendisleri denetimünde yer altında bulunan su katmanların grafiklerini inceleyerek üç boyutlu modelleme tekniği ile 3 boyutlu olarak su bulunan bölgeleri tespit ederek analizlerini yapıyoruz. Icra ettiğimız analiz çalışmalarının sonucunda tatlı ve tuzlu su ayırımı yaparak arazide bulunan en doğru su sondajı noktalarını tespit ediyoruz.

Sistem Jeofizik ve Jeotermal Sondaj İşletmeleri LTD. ŞTİ.
2009 yılından beri Su arama, Maden Arama ve Zemin Etüt çalışmalarında uzmanlaşmış olan Sistem Jeofizik ve Jeotermal Sondaj İşletmeleri LTD. ŞTİ. Yer Bilimleri alanında sizin yer altındaki gören gaslınüz olmaya devam etmektedir. Güzel yurdumuzun birçok ilinde ve yurt haricinde biroldukça ülkede başarılı çalışmalara imza attık. Yer altı zenginliklerimizi bulup çıkarmak bizim işimiz. ANKARA ili ve çevresinde en zengin su kaynaklarını sizin için tespit edelim.

En doğru sondaj noktasını tespit ederek en yüksek su debisi ile sondaj çalışmalarına gereksiz yere fazla para ödemekten sizleri kurtarıyoruz.

Eğer arazinizde su aramak isterseniz arayın görüşelim.