Çankırı Su Arama

HEMEN ARA : 0332 606 0 555
ÇANKIRI su arama mevzusunda uzman ekibimizle ve son teknoloji su bulma cihazlarımızla 2009 yılından itibaren Su Bulma alanında başarılı çalışmalarımızla ÇANKIRI ilinde ve ATKARACALAR, BAYRAMÖREN, ÇERKEŞ, ELDİVAN, ILGAZ, KIZILIRMAK, KORGUN, KURŞUNLU, ORTA, ŞABANÖZÜ, YAPRAKLI ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Su Arama
Su Arama işlemi bilimsel uzmanlık ve informasyon gerektiren bir alandır. Eğer bilgisi ve tecrübesi olmayan, Bakır Çubukla yada çeşitli ağaç dalları ile Su bulduğunu iddia eden insanlara güvenerek, Su Sondajı yaparak Su Kuyusu açarsanız. Gereksiz yere zaman ve para harcamanıza neden olacaktır. Paranızı çöpe atmak istemiyorsanız her vakit için Jeofizik mühendisleri tarafınca, etkili su arama cihazlarını kullanan firmalara güvenmeniz doğru bir tercih olacaktır.

Arazinizde Su Kuyusu Açmadan önce, Yer altında bulunan su tabakalarının durumunu inceledikten sonrasında su sondajı yapmak daha doğru bir yöntemdir. Çünkü yer altı suları farklı yüksekliklerde olabilir yada belirli bölgelerde meydana getirilen su sondajında ise hiç su bulunamayabilir. şu demek oluyor ki arazinizde farkı noktalarda icra ettiğinız su sondajında farklı seviyelerde suya rastlarsınız veya hiç su bulamayabilirsiniz. Bizler sizin için en doğru noktayı buluyoruz.
Su arama, uzmanlık gerektiren ve bilimsel yöntemler kullanılarak yapılması ihtiyaç duyulan bir çalışmasıdır. Sistem Jeofizik ve Jeotermal Sondaj özel su arama cihazı kullanarak jeofizik mühendisleri kontrolünde yer altında bulunan su katmanların grafiklerini inceleyerek 3d modelleme tekniği ile 3 boyutlu olarak su bulunan bölgeleri tespit ederek analizlerini yapıyoruz. Meydana getirdiğimız analiz çalışmalarının sonucunda tatlı ve tuzlu su ayırımı yaparak arazide bulunan en doğru su sondajı noktalarını tespit ediyoruz.

Sistem Jeofizik ve Jeotermal Sondaj
2009 yılından beri Su arama, Maden Arama ve Zemin Etüt çalışmalarında uzmanlaşmış olan Sistem Jeofizik ve Jeotermal Sondaj sizin yer altındaki gören gaslınüz olmaya devam etmektedir. Güzel yurdumuzun birçok ilinde ve yurt haricinde birçok ülkede başarılı çalışmalara imza attık. Yer altı zenginliklerimizi bulup çıkarmak bizim işimiz. ÇANKIRI ili ve çevresinde en zengin su kaynaklarını sizin için tespit edelim.

En doğru sondaj noktasını tespit ederek en yüksek su debisi ile sondaj çalışmalarına gereksiz yere fazla para ödemekten sizleri kurtarıyoruz.