Konya Su Arama

HEMEN ARA : 0332 606 0 555
Konya su arama mevzusunda uzman ekibimizle ve yüksek teknoloji su bulma cihazlarımızla 2009 yılından beri Su Bulma alanında başarılı çalışmalarımızla Konya ilinde ve KARATAY, MERAM, SELÇUKLU, AHIRLI,AKÖREN, AKŞEHİR, ALTINEKİN, BEYŞEHİR, BOZKIR, CİHANBEYLİ, ÇELTİK, ÇUMRA, DERBENT, DEREBUCAK, DOĞANHİSAR, EMİRGAZİ, EREĞLİ, GÜNEYSINIR, HADİM, HALKAPINAR, HÜYÜK, ILGIN, KADINHANI, KARAPINAR, KULU, SARAYÖNÜ, SEYDİŞEHİR, TAŞkent, TUZLUKÇU, YALIHÜYÜK ve YUNAK ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Su Arama
Su Arama işlemi bilimsel uzmanlık gerektiren bir meslek dalıdır. Eğer bilgisi ve tecrübesi olmayan, Bakır Çubukla veya çeşitli ağaç dalları ile Su bulduğunu idea eden insanlara güvenerek, Su Sondajı yaparak Su Kuyusu açarsanız. Gereksiz yere süre ve para harcamanıza neden olacaktır. Paranızı gitmesini istemiyorsanız her vakit için Jeofizik mühendisleri tarafından, etkili su arama cihazlarını kullanan firmalara güvenmeniz doğru bir tercih olacaktır.

Arazinizde Su Kuyusu Açmadan önce, Yer altında bulunan su tabakalarının durumunu inceledikten sonrasında su sondajı yapmak daha doğru bir yöntemdir. Çünkü yer altı suları farklı yüksekliklerde olabilir yada belirli bölgelerde meydana getirilen su sondajında ise hiç su bulunamayabilir. şu demek oluyor ki arazinizde farkı noktalarda meydana getirdiğinız su sondajında farklı seviyelerde suya rastlarsınız yada hiç su bulamayabilirsiniz. Bizler sizin için en doğru noktayı buluyoruz.